+44 7378 791091, +48 609 866 086 alexu@alexu.co

Czy jesteś zainteresowany(a) własnym zdrowiem i szczęściem oraz Twoich najbliższych?
Jeżeli tak, to zapraszam z całego serca na:

Terapie

Otwartym Sercem

uzdrawiające warsztaty, sastangi

Prowadzący

ENERGOPATA Włodzimierz Kęsiak

i Bożena Korsak – Bliźniacze Dusze

 

Włodzimierz jest duchowym uzdrowicielem, empatą, jasnowidzem, przewodnikiem, chirurgiem fantomowym, certyfikowanym bioenergoterapeutą, naturoterapeutą, zawodowym masażystą. Ma rozwinięte odczuwanie sercem. Pomaga ludziom w przemianach, transformacjach z tzw. starego energotypu w nowy, przygotowując do wejścia w Nową Rzeczywistość. Zajmuje się uzdrawianiem od około 30 lat. Pracuje na płaszczyznach umysł-ciało-psychika-świadomość.

Od dzieciństwa widział poprzednie wcielenia, traumy, pieczęcie itd. Od ponad dwudziestu lat zdobywa doświadczenie jak i wiedzę w zakresie uwalniania od podłączeń, instalacji, pieczęci, blokad, implantów, klątw i wszystkiego, co ogranicza wolność, duszę i wolną wolę.

Wnikanie w poprzednie wcielenia i wgląd we wszelkie podpięcia służy mu przede wszystkim w uwalnianiu i pomocy, gdy ktoś nie może sobie poradzić w życiu, natrafia na ciągłe problemy, przeszkody, blokady, choroby i nie może znaleźć wyjaśnienia.

Wspólnie ze swoją partnerką – Bliźniaczą Duszą – Bożeną Korsak (dyplomowaną bioenergoterapeutką, naturoterapeutką, pedagogiem i certyfikowaną masażystką) prowadzi uzdrawiające warsztaty i satsangi.

Terapie polegają na uzdrawianiu w polach  Miłości “Otwartym Sercem”, gdzie w każdym uczestniku uruchomiony zostaje aktywny kanał ze światłem duchowym, przywrócone Pierwotne Zapisy z Matrycy Stworzenia, skasowane negatywne węzły karmiczne, energetyczne praz uzdrowione stopniowo: ciało, umysł, dusza i przestrzeń egzystencjalna.

Efektem działań (poprzez podwyższenie poziomu energetycznego) jest odblokowanie, uwolnienie od wszystkiego, co zamyka drogę do zdrowia, harmonii, szczęścia i obfitości w życiu osobistym, partnerskim, zawodowym i rodzinnym… co w konsekwencji powoduje stopniowe uwolnienie się od problemów i ograniczeń, które zakłócają naszą równowagę, min. od: traum, chorób,  lęków, stresu, bólu, nerwic, porażek życiowych, depresji, klątw, opętań, nawiedzeń, niepowodzeń egzystencjalnych, bezsenności, od negatywnej karmy (związki i węzły karmiczne), od nałogów/uzależnień, negatywnych ludzi i energii itd.  

 

Terapia pomaga przede wszystkim w rozbudzeniu  Samo-Uzdrawiających sił organizmu.

 

Jeśli…

  • poszukujesz konkretnej pomocy, wskazówek do transformacji i dokonania zmian w swoim życiu oraz świadomej pracy nad sobą, swoją bolesną tożsamością, blokadami, schematami, wzorcami, kodami, problemami, chorobami…
  • poszukujesz odpowiedzi na pytania egzystencjalne, jesteś po trudnych przejściach i bolesnych przeżyciach, traumach, rozstaniach, stratach…
  • Twoje płaszczyzny osobiste, partnerskie, rodzinne, zawodowe i finansowe pozostawiają wiele do życzenia, czujesz się samotny(a) lub pogubiony(a) w życiu…
  • szukasz wsparcia i doradztwa, poszukujesz nowej perspektywy życiowej, chcesz zostawić za sobą trudną przeszłość, chcesz zacząć na nowo żyć i w pełni oddychać, aby wreszcie cieszyć się spełnionym życiem…

To  Terapie Otwartym Sercem  pomogą Ci:

  • jak znaleźć właściwą ścieżkę losu i będziesz wiedział(a) jak iść dalej…
  • jak rozwinąć skrzydła i jak być sobą, aby nie stanąć w miejscu i nie zboczyć z właściwej drogi w życiu.

Jeżeli czujesz potrzebę z serca, intuicja zaprowadzi Cię właśnie tutaj!

Bliższe informacje o prowadzących: www.terapiesercem.pl

 

Organizator spotkań:

Aleksandra Ufniarz

 

miejsce

Trójmiasto

Edynburgh

Śledź mnie na:

Copyright © APodwysocka| zaprojektowane przez Kamila Chyła Kod Marki